Mis on Mis

KLAAS - klaas koosneb 70% kvartsliivast ülejäänud 30% on jagatud ainete vahel, mis annavad klaasile sära, puhtuse, heli ja vastupidavuse.

KRISTALL - kristall koosneb 70% kvartsliivast, 24% tina (plii dioksiidi).

CRYSTALITE, CRYSTALINE - on tina (plii dioksiidi) vaba kristall. Mis on uus tänapäeval välja töötatud materjal asendamaks tina sisaldusega krisalli.

LUXION - Öko kristallklaas. Eriti selge, puhtaim ja kõige läbipaistvam kristallklaas turul. Loodussõbralik tootmine, 100% ümbertöödeldav. Kauakestev sära peab vastu kuni 4000 masinpesu korda. Sobib ka HoReCa (ehk proffesionaalseks kasutamiseks restornaidele, baaridele, hotellidele jne.) Valmistatud Itaalias.

SIMAX - kuumakindel klaas.

* KÄSITÖÖ KRISTALL:
1. Valgevene kristall - 100% - puhtud, muster käiatud, lihvitud, puhastatud käsitsi, sellest tulenevalt ei ole kahte täiesti ühesugust toodet olemas. Ning tihti valmistab sama toodet mitu erinevat meistrit.
2. Tšehhi, Itaalia, Poola - osaliselt käsitöö - toode puhutakse masinaga, ülejäänud (muster käiatakse, lihvitakse) tehakse käsitsi.

* PRESS KRISTALL - valmistatud 100% masinaga.

* Roodium - on plaatina perekonnalige, väga tugev ja vastupidav metall

* Ruteenium - on plaatina perekonnalige, väga tugev ja vastupidav metall

 Karlev OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
E-pood: Hotmedia.ee