Karlev

Taasiseseisvunud Eesti Vabariigis sai Karlev alguse 1991.a. detsembris kahe inimese unistusena luua parem elu ome pere jaoks.
Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil. Tegevus aastate alguses imporditi ainult valgevene kristalli ja klaasi (Borissov ja Neman tehastest).
Läbi aastate on toodete valikut laiendatud ja lisaks valgevene kirstallile on hakatud kristalli ja klaasi tooma ka Lääne-Euroopast. Tänaseks tarnitakse kaupa 7-st erinevast riigist: Valgevenest, Tšehhist, Poolast, Inglismaalt, Itaaliast, USA'st ja Austriast ja vähemalt 15 erineva tarnija käest, kellest 13 on ise ka tootjad. 

2005.a. kevadel lisandus klaasi - ja kristalli toodete hlugimüügile Austriast pärit disainer Oliver Weber'i, Swarovski kristallidega ehted ja aksessuaarid.
2008.a. kevadest alustati koostööd esimeste kuldehete tootjatega Blumer, B&B ja Gerry Weber.
2009.a. kevadest teeme koostööd Inglismaa ehtetootjaga C L Edwards & Sons Ltd., esindame nii nende hõbeehete brände Essntial ja Purity 925 kui ka kuldehete brändi Exquisite.
2014.a. kevadest alates:
* esindatakse Eestis ja Baltikumis maailmakuulsat professionaalsete klaaside (HoReCa) kaubamärki RONA 5* glasses.
* laseme toota Eesti turu jaoks kvaliteetseid käsitsi maalitud küünlaid (valmistatud EL). Võimalik tellida ka oma kujundusega küünalt.
* lisandus meie toodete valikusse ka erinevad kingitused Inglismaalt: lapse sünni tähistamiseks, pulmadeks, pulma aastapäevadeks.
2015.a. talvest lisandus meie toote valikusse jõuluehted Inglismaalt.

Esimesed kümme aastat asusid kontor, näidistesaal ja ladu Sakus.

2003 aasta jaanuaris ostsime hoone, mis asub Elektroni ja Rahumäe tee nurgal. Kus sama aasta kevadel avasime oma valgusküllase kontori, kristallisärast pimestav näidistesaali ja mahuka lao. 

2017.a. suvel muudeti AS Karlev ümber Karlev OÜ'ks.

Meie klientideks on nii suured kaubamajad (Tallinna ja Tartu kaubamaja), suppermarketid (erinevad Selverid ja ETK kauplused) kui ka väiksed kulla ja kristalli poed üle Eesti - vaata meie edasimüüjaid kohe siit: http://www.kristall.ee/et/edasimyyjad/.

Meie kodulehe toodetekataloogis on ära toodud peamiselt kõik tooted, mida on võimlik osta ka meie esindusest Elektroni 2, Kristiine linnaosa Tallinn 13415. Seega ootame kõiki uusi, praeguseid ja vanu kliente meie avarasse näidistesaali uudistama ja ostma.

Me oleme perefirma, kes püüab selles muutuvas maailmas hoida elus ajatuid väärtusi ...Karlev OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
E-pood: Hotmedia.ee