Toodete kasutus/hooldusjuhendid

OLIVER WEBER

Ehted on valmistatud Nikkli vabast metallist, mis ei tekita allergiat ning kaunistatud ainult ehtsate Swarovski kristallidega. Tagamaks ehete sära on nad kaetud roodiumi või 18 karaadise kullaga. Seega vahete-vahel puhastada pehmest riidest lapiga aitab säilitada ehte kvaliteetse välimuse ja Swarovski kristallide sära. Kivide vahesid puhasta pehme väikse harjaga Puhatsamisel palume mitte kastutada hambapastat kuna see sisaldab lihvimisosakesi (mis võivad põhjustada roodiumkatte kadumist). Meie tooted on valmistatud kõrg kvaliteetsetest materjalidest ja läbivad väga põhjaliku kvaliteedi kontrolli.

Meie tooteid tuleb hoida otsesest kokkupuutest vee, parfüümide, kosmeetika, puhastite või raskete objektidega, kuna need võivad kiirendada roodiumikatte või 18 karaadise kulla maha kulumist ja põhjustada kristallide välja langemist. Meie toodetele ei ole soovitav graveerida, sest see kiirendab roodiumi / 18 karaadise kulla maha kulumist.

Hoia oma OLIVER WEBER ehteid nende oma karpides / siidikottides. Või vähemalt eraldi teistest ehetest, sest kokku puutel võivad teised ehted roodium/ 18 karaadise kulla kihti kriimustada / kahjustada.

Kui kristallide ümber või alla tekib roheline korrosioon, siis tähendab see seda, et ehe on kokkupuutunud vedelikega: vesi, parfüüm, kosmeetika, juukselakk, puhastid jne. Sellest tulenevalt on klient otseselt rikkunud kaasasolevat eesti keelset kasutus-/hooldusjuhendit.

Disainer Oliver Weber’i “LIFE” kollektsioon, 925 ° hõbedast.

Meil on hea meel Teile esitleda meie uut “Life” kollektsiooni. Selle 925° hõbe ehete kollektsiooni teeb eriliseks – uus kristallide kinnitus süsteem, mis võimaldab esile tuua intensiivsemaid värve ja värvide üleminekuid tumedast – heledamaks ning Swarovski kristallide briljantse sära.

Tagamaks ehete sära on “Life” hõbe kollektsioon roodiumiga kaetud. Seega vahete-vahel puhastada pehmest riidest lapiga aitab säilitada ehte kvaliteetse välimuse ja Swarovski kristallide briljantse sära. Kivide vahesid puhasta pehme väikse harjaga. Puhatsamisel palume mitte kastutada hambapastat kuna see sisaldab lihvimisosakesi (mis võivad põhjustada roodiumkatte kadumist).

Ehete regulaarne kokkupuude vee, puhastite, raskete objektidega, kosmeetika või lõhnaõlidega võib põhjustada roodiumkatte kadumist ja kristallide välja langemist. Meie toodetele ei ole soovitav graveerida, sest see kiirendab roodiumi maha kulumist.

Hoia oma Oliver Weber LIFE ehteid nende oma karpides / siidikottides. Või vähemalt eraldi teistest ehetest, sest kokku puutel võivad teised ehted roodium/ 18 karaadise kulla kihti kriimustada / kahjustada.

Kui kristallide ümber või alla tekib roheline korrosioon, siis tähendab see seda et ehe on kokkupuutunud vedelikega: vesi, parfüüm, kosmeetika, juukselakk, puhastid jne. Sellest tulenevalt on klient otseselt rikkunud kaasasolevat eesti keelset kasutus-/hooldusjuhendit).

OLIVER WEBER käekellad.

Roostevabast terasest (Stainless steel) valmistatud täpse meisterlikkusega, loomingulise disainiga, mis on kaunistatud Swarovski kristallidega. Erakordselt hea kvaliteet koos 3 ATM (rõhuühik) vee vastupanuga muudavad selle väga eriliseks ajanäitajaks.

Me kinnitame, et OLIVER WEBER’i kellal puuduvad defektid materjali ja valmistuse osas - kaks (2) aastat ostu kuupäevast alates, juhul kui see on müüdud ametliku OLIVER WEBER’i edasimüüja poolt. Selle perioodi jooksul, igasugune kahjustus, mis käib garantii alla tehakse korda tasuta, v.a. juhul kui kahjustus on tekitatud läbi õnnetuse või hooletuse tõttu. Garantii ei laiene patareile, käevõrule, rihmale või klaasile.

Käesolev sertifikaat on kehtiv ainult juhul, kui see on täidetud korrektselt ametliku OLIVER WEBER’i edasimüüja poolt. Juhul kui esineb nõue, mis käib garantii alla, tuleb kell esitada või saata koos garantii sertifikaadiga. Transpordi tasu ja -riski kannab kella omanik.
ROCIO ILLUMINI

Iga Rocio Illumini™ Ehe on saanud ka oma viimase lihvi kõrgkvaliteetse käsitöö tulemusel. Ehte ilu on püsiv kui järgida järgmiseid lihtsaid juhiseid:

Ära kunagi lase ehete peale parfüümi ja hoia neid otsest kokku puutest muude kosmeetika ja keemia toodetega – sest see võib kahjustada ehte roodiumi kihti.
Võta ehted ära enne magamist, sauna, ujumist jne.
Hoia oma Rocio Illumini Ehteid nende oma karpides. Või vähemalt eraldi teistest ehetest, sest kokku puutel võivad teised ehted roodium kihti kriimustada / kahjustada.
Puhastamiseks kasuta pehmet riiet. Kivide vahesid puhasta pehme väikse harjaga.
Lisa informatsiooni meie ehete kohta leiate järgmiselt koduleheküljelt: http://www.rocioillumini.com/
MASCOT - Crystal Delight sari on valmistatud käsitööna. Toodete alusmaterjalina on kasutatud metalli, mis on kaetud kroomiga või ülekullatud 24 K kullaga, sära lisavad Austria kristallid.

sari on valmistatud käsitööna. Toodete alusmaterjalina on kasutatud metalli, mis on kaetud kroomiga või ülekullatud 24 K kullaga, sära lisavad Austria kristallid.

Alusel tooted on kinnitatud punktkeevitusega – seega ei ole soovitav lisandeid painutada (nt. südamed, ingel). Painutamine võib põhjustada kinnituskoha murdumist.

Akna, peegli kaunistustel kaasasolevaid iminappasid on soovitav määrida kreemiga enne valitud kohale asetamist. See tagab tugevama kinnitumise.

Puhastada lihtsalt pehme lapiga, ei ole soovitatava kasutada puhastus vahendeid.


KOTINAGID

Lahtivolditav kotinagi kannatab raskust kuni 5 kg

Puhastamisel palume mitte kasutada hambapastat kuna see sisaldab lihvimisosakesi (mis võivad põhjustada katte kadumist). Meie tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja läbivad kvaliteedi kontrolli.

Meie tooteid tuleb hoida otsesest kokkupuutest vee, parfüümide, kosmeetika, puhastite või raskete objektidega, kuna need võivad põhjustada katte kadumist ja kristallide välja langemist


Soovitused KRISTALLI / KLAASI eest hoolitsemisel:

Ei ole soovitav kasutada masinpesu.
Tooteid tuleb pesta leiges vees, kasutades puhastustvahendit, mis ei sisalda lihvimisosakesi.
Kuivatada tooted koheselt peale pesu pehme rätikuga.
Klaaside kuivatamisel ärge hoidke kinni klaasi jalast, võib puruneda.
Hoidke tooteid kuival pinnal väikeste vahedega.
Hall kiht, mis võib tekkida juhul kui Te ei kasuta toodet pikka aega, on võimalik eemaldada, kas õrna pesu või linase riidega hõõrudes

MAALITUD KLAASIST TOODETE HOOLDUS

Puhasta pehme, niiske lapiga. Ära leota vees (võib kahjustada mustrit).
Hoida otsese päikse valguse eest.
Vältida kokkupuudet tugevate materjalide ja mürgiste ainetega.
Masinaga pesemine keelatud.
Maalitud väline pind ei tohiks kokku puutuda puhastustvahendite lahustite ega tugevate harjastega 
LUXION
Sobib ka HoReCa klaasina (peab vastu kuni 4000 masinpesu korda)Karlev OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
E-pood: Hotmedia.ee