Oliver Weber

Kõik Austria eksklusiivse moeehete bärndi OLIVER WEBER ehted, kellad ja aksessuaarid on kaunistatud ehtsate Swarovski kristallidega (Made with Swarovski elements) ja valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Kõik tooted on valmistatud käsitsi, ning iga kristall on paigutatud ülima hoole ja tähelepanelikkusega.
Parim kvaliteet ja loominguline disain iseloomustavad kõiki OLIVER WEBER'i kollektsioone.

 Oliver Weber

UUED KOLLEKTSIOONID KAKS KORDA AASTAS

Eksklusiivse moe brändi OLIVER WEBER - Made with Swarovski elements kollektsioonide seast leiavad endale sobivaid ehteid nii trenditeadlikud noored kui ka klassikalist stiili hindavad daamid ja härrad.

*Oliver Weber Jewellery - ehted on valmistatud nikkli vabast metallist, mis ei tekita allergiat ning kaunistatud ainult ehtsate Swarovski kristallidega (Made with Swarovski elements). Tagamaks ehete sära on tooted kaetud roodiumiga.

Oliver Weber Jewellery - ehted sobivad suurepäraselt naisele, kes eelistab uuendusliku disaini ka ehete valikus.

Oliver Weber Collectioni juurest leiame veel ka "Hair by Oliver Weber" - mille märksõnadeks on kasulik ja särav. Kõik kollektsiooni tooted on kaunistatud ehtsate Swarovski kristallidega (Made with Swarovski elements).
Hair by Oliver Weber kollektsioon pakub Sulle kasulikke juukse aksessuaare, mis muudavad Su välimuse säravaks mõne minutiga. Valikust leiad sobivaid nii igapäevaseks kui ka pidulike sündmuste jaoks.

* Life by Oliver Weber collection ehted on valmistatud 925 hõbedast. Tagamaks ehete sära on nad kaetud roodiumiga (plaatina perekonnaliige). Life ehete kollektsiooni teeb eriliseks - uus kristallide kinnitus süsteem, mis annab võimaluse esile tuua intensiivsemaid värve ja värvide üleminekuid tumedast - heledamaks ning ehtsate Swarovski kristallide briljantset sära.

Life by Oliver Weber - ehted on mõeldud naistele, kes soovivad värvide ja säraga esile tuua oma isikupära!

Kaubamärgi Life by Oliver Weber kollektsiooni kuuluvad veel ka roostevabast terasest valmistud käekellad nii meestele kui ka naistele. Nagu ehetele nii ka kelladele lisavad sära ehtsad Swarovski kristallid (Made with Swarovski elements).

STEEL by Oliver Weber ehted on valmistatud roostevabast terasest ja kaunistatud ainult ehtsate Swarovski kristallidega (Made with Swarovksi elements).
Kollektsioonis on mansetinööbid, kõrvarõngad, käeketid, kaelaketid, sõrmused, rahaklambrid, võtmehoidjad ja palju muud.

STEEL by Oliver Weber on mõeldud inimesele, kes on nooruslik, trenditeadlik ja ei karda teistest erineda!

Iga OLIVER WEBER'i ehe on pakitud imeilusasse kinkekarpi või siidikotti.
 Veeb ja E-pood: Hotmedia.ee