Oliver Weber Collections

Oliver Weber Jewellery, Life by Oliver Weber, STEEL by Oliver Weber

Meie tooted on valmistatud kõrg kvaliteetsetest materjalidest ja läbivad väga põhjaliku kvaliteedi kontrolli.

Piisab kui ehteid vahete-vahel puhastada pehmest riidest lapiga see aitab säilitada ehte kvaliteetse välimuse ja Swarovski kristallide sära. Puhatsamisel palume mitte kastutada hambapastat kuna see sisaldab lihvimisosakesi (mis võivad põhjustada roodiumkatte / 18- kaaradise kulla kadumist). Kristallide vahesid on kõige parem puhastada KUIVA / PUHTA hambahrajaga.

Meie tooteid tuleb hoida otsesest kokkupuutest vee, parfüümide, kosmeetika, puhastite või raskete objektidega, kuna need võivad kiirendada roodiumikatte või 18- karaadise kulla maha kulumist ja põhjustada kristallide välja langemist. Meie toodetele ei ole soovitav graveerida, sest see kiirendab roodiumi või 18- karaadise kulla maha kulumist. Kui on kindel soov graveerida, siis soovitame seda teha meie STEEL kollektsiooni toodetele.

Kui kristallide ümber või alla tekib roheline korrosioon, siis tähendab see seda, et ehe on kindlastikokkupuutunud vedelikega nagu näiteks: vesi, parfüüm, kosmeetika, juukselakk, puhastid jne. Sellest tulenevalt on klient otseselt rikkunud kaasasolevat eesti keelset kasutus-/hooldusjuhendit.

NB!
Alati eemalda ehted enne pesemist, koristamist, ujumist, sauna minekut, meikimist, lõhnaõli kasutamist ... – nii säilib ehete roodiumkate või 18- karaadine kuld ja Swarovski kristallide briljante sära kauem.

* Kliendil on õigus nõuda toodetele ekseprtiisi ainult juhul, kui tal on kirjalik dokument, mis tõendab, ostu sooritamist meie poest.

NB!
Parim kulla ja hõbeda parandus asub Tallinna Kaubamaja II korrusel kodumaailmas.


tel: 667 31 37
http://www.kaubamaja.ee/10770Karlev OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
E-pood: Hotmedia.ee